Volterio Micio slaptas gyvenimas/The Secret Life of Walter Mitty, 2013

Stengiamės taupyti savo brangiausiųjų skaitytojų laiką ir iškart įspėjame, kad pagrindinį vaidmenį šiame 1947 metų filmo tuo pačiu pavadinimu perdirbinyje atliko, maža to, jį ir režisavo Benas Stilleris.

Na, jei jau vis dar skaitote: kiekvieną rytą ponaitis Walteris Mittis sukasi vis tame pačiame milijonams tarnautojų iki skausmo pažįstamame rate – melancholiškai užkrimtęs dribsnių skuba į darbą, nuo rutinos ir bendradarbių pašaipų jis gelbėjasi kiek liguistomis savo nenutrūkstamu srautu vizijomis, suprask, svajonėmis ir meile kolegei. Šį savotiškai saugų vaikiško maginio pasaulio suvokimo vakuumą tik sustiprina begalo rūpestinga motušė. Bet čia bac bac į duris ant žemės grąžinanti realybė – etatų mažinimas gali amžiams išskirti Walterį ir jo vizijų šaltinį. Taip prasideda vyro kelio ir nuotykių epopėja.

Išgirdus apie „Volterio Mičio slaptą gyvenimą“ pirmiausiai į galvą šauna kitas B. Stillerio darbas „Prielipa“ („The Cable Guy“, 1996) su garsiuoju Jimu Carrey: kiek panašus keistame savo pasaulėlyje gyvenančio vyruko portretas. Žinoma – tai pati ta tokio egocentriko, koks yra B. Stileris, stichija, bet norėtųsi tikėti, kad šis filmas išsaugos originalo subtilumą.

Filme vaidina:  Ben Stiller, Kristen Wiig, Adam Scott, Sean Penn ir kt.

Pasaulinė premjera: 2013 m. spalio 5 d.

Premjera Lietuvoje: 2013 m. gruodžio 27 d.

Filmo žanras: nuotykių komedija, drama

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *