Slapukai ir privatumo politika

Slapukas (angl. Cookies) – nedidelis tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kurį įsimena Jūsų kompiuteris arba mobilusis telefonas. Slapukai perduodami iš internetinio puslapio į jūsų kompiuterio kietąjį diską, kuriame jie saugomi. Tokiu būdu palengvinamas naršymas jau kartą lankytoje svetainėje. Slapukai leidžia svetainei atpažinti vartotojo įrenginį ir įsiminti informaciją, susijusią su vartotojo parinktimis. Tokiu būdu galima nustatyti daugiausiai ir mažiausiai lankomus svetainės puslapius. Slapukai nustato tokius parametrus kaip lankytojų skaičius, kiek laiko klientai naršo po svetainę ir iš kur į ją patenka.  Slapukus naudoja dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Informuojame, kad slapukai mums nesuteikia jokių galimybių patekti į Jūsų kompiuterį ir negali nuskaityti jokios Jūsų standžiajame diske įrašytos informacijos. Esant būtinybei, slapukus savo kompiuteryje visada galite išjungti, pakeisdami naršyklės nustatymus. Jeigu nenorite gauti slapukų arba norite neleisti tam tikrų slapukų, galite atitinkamai pakeisti savo naršyklės nustatymus. Tačiau kiekviena naršyklė – skirtinga, todėl norėdami sužinoti, kaip pakeisti slapukų nustatymus, eikite į meniu „Žinynas“ (angl. Help).

Išjungus žiniatinklio naršyklę, seanso slapukai dingsta. Jei norite sužinoti daugiau apie slapukus, apsilankykite svetainėje www.allaboutcookies.org.

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *