„Sharknado“ – visą žudantys rykliai ir netikėtas populiarumas

Milžiniškas uraganas nusiaubia Los Andželą ir tūkstančiai ryklių užplūsta miestą. Kartu su stipriausiomis audromis jie skrajoja po miestą ir žudo jo gyventojus. Grupelė drąsuolių pasiryžta išgelbėti miestą nuo šių vandenyno pabaisų.

Jei visa ši istorija jums skamba kaip didžiausia nesąmonė arba kaip pirmoko scenarijus siaubo filmui, tai taip ir yra. Tačiau visgi kažkas parašė tokį scenarijų ir atsirado kažkas dar gudresnis, kuris pavertė šią istoriją į tikrą televizinį veiksmo filmą. Nors nežinome, kaip pavadinti filmą „Sharknado“ – siaubo filmų parodija ar veiksmo kažkuo. Tačiau tiesa ta, jog „Sharknado“ nesąmonę labai greitai pasigavo užsienio žiniasklaida ir filmas sulaukė nemažo dėmesio. Vien dėl pačios idėjos, kuri absurdiška iki begalybės, bet turbūt to ir siekė filmo kūrėjai.

„Sharknado“ per „Syfy“ kanalą buvo parodyta liepos 10 dieną ir nesusilaukė didelio žiūrovų dėmesio, tačiau tie, kurie matė visą ryjančias pabaisas, netruko paskleisti šią žinią Twitteryje.  Prodiuseriai trina rankas dėl tokio ažiotažo ir netrukus planuoja išleisti ryklių tęsinį, o žiūrovams netgi siūlo išrinkti būsimo filmo pavadinimą iš šių variantų: „Sharknado 2: Electric Boogaloo“, „Sharknado 2: Sharks and the City“  ir „Sharknado 2: Taking a Bite out of the Big Apple“.

Jei kam smalsu, „Sharknado“ režisierius Anthony C. Ferrante’as iki tol daugiausiai dirbo grimo specialistu ir sukūrė keletą nereikšmingų siaubo filmų.  Sužinojęs apie filmą ištikusią sėkmę Anthony C. Ferrante’as negalėjo atsitokėti: „Esu išties apstulbęs. Filmo reklamai neturėjome jokio biudžeto, filmą išgarsino jo anonsas ir Twitteris. Nuostabu.”

 

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *