Seventh Son, 2014

Tragiško likimo aktoriaus sūnaus bendravardis tėvas Sergėjus Bodrovas vyresnysis plačiosioms masėms tapo žinomas 2007 m. pristatęs savo tikrą, kaip ne kaip, rusiškąjį epą „Mongolas“. Dabar jis eina dar toliau – ateinančių metų pradžioje į kinus fantezy žanro gerbėjus pakvies jo filmas su būriu pirmo ryškumo Holivudo žvaigždžių.

Pagal romanisto Joseph Delaney knygų seriją „The Wardstone Chronicles“ sukurtame, alternatyvų žvilgsnį į XVIII a. istoriją siūlančiame filme pasakojama istorija apie mokytis kovos prieš piktąsias dvasias amato į vietinę magijos mokyklą įstojusį Tomą. Jaunuoliui tenka kolosali užduotis į kalėjimo kamerą sugrąžinti laisvėn ištrūkusią blogąją raganą Motušę Malkin.

Filme vaidina: Ben Barnes, Julianne Moore, Jeff Bridges

Pasaulinė premjera: 2014 m. sausio 17 d.

Premjera Lietuvoje:

Filmo žanras: fantastinis, nuotykių

Aleksandras Rimdžius

Turbūt mano, kaip sinefiliškų polinkių turinčios ypatos,kino kelias šia prasme visiškai nesiskiria nuo kitų mano kartos atstovų: būdamas mažas per LNK kiekvieną šeštadienį žiūrėdavau „Holivudo žinias“, tą pačią dieną tarsi maldaknygę griebdavau „TV anteną“ ir beveik buvau pasiruošęs plėšt filmų anonsų puslapius ir godžiai grūst gerklėn – kaip mane žavėjo jų kuriama intriga. Pamenu nakvikiškas naktis belaukiant elito ir snobo kino laidų ar Oskarų apdovanojimų ceremonijų – iki internetinėje eroje tai buvo vos ne sakralaus laukimo ir atpildo vakarai.

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *