Šėtono belaukiant / Devil’s Due, 2014

Romantiškos vestuvės, saldus medaus mėnuo ir džiaugsminga žinia, kad laimingų jaunavedžių meilę po devynių mėnesių vainikuos kūdikis. Skamba it graži ir jausminga meilės istorija… Tik ne šį kartą.

 Vienas kito iš glėbio nepaleidžiantys mylimieji Zakas ir Samanta – jaunavedžių porelė. Atšokę romantiškas vestuves jie leidžiasi kopinėti medaus. Viena naktis paslaptingai pranyksta jiems iš atminties. Pernelyg audringai šventė savo pirmąsias santuokas dienas?

 Grįžusius namo juos it perkūnas iš giedro dangaus nustebina žinia – jiedu taps tėvais! Nors nėštumas ir nebuvo planuotas, Zackas ir Samanta pradeda ruoštis kūdikio atėjimui į šį pasaulį. Lanko nėščiųjų pamokėles, skaito knygas, o būsimasis tėvelis Zakas iš rankų nepaleidžia filmavimo kameros – kad po daugybės metų būtų ką parodyti vaikams.

 Bėgant dienoms Zakas pastebi vis didesnį nerimą keliantį jo mylimos žmonos elgesį. Kurį laiką save įtikinėjęs, kad tai tik hormonų ir streso padarinys, netrukus jis pradeda suprasti, kad Samatos kūną ir mintis užvaldė… kažkas nežemiškai tamsaus ir grėsmingo.

 Kas nutiko jų medaus mėnesio metu? Ir koks monstras auga Samantos įsčiose?

 

Režisierius: Mattas Bettinelli-Olpinas, Tyleris Gillettas

Filme vaidina: Allison Miller, Zach Gilford, Steffie Grote, Sam Anderson, Vanessa Ray ir kt.

 Pasaulinė premjera – 2014 m. sausio 16 d.

 Premjera Lietuvoje – 2014 m. vasario 14 d.

 Žanras –  siaubo

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *