Out of the Furnace, 2013

Out of the Furnace,

Debiutiniame režisieriaus Scotto Cooperio filme „Crazy Heart“ pagrindinį vaidmenį atlikęs Jeffas Bridge’as nusiraškė ir po užančiu nusinešė sau Oskaro statulėlę. Antrame režisieriaus filme „Out of the Furnace“ pagrindinį vaidmenį atlieka kita labai specifinių vaidmenų stigmos palytėta holivudo ikona – „Amerikos psichopato“ žvaigždė Chistian Bale.

Dingus jaunėliui broliui, o nosį krapštantiems teisėsaugininkams nerodant jokių apčiuopamų rezultatų, C. Bale personažas ryžtasi imtis iniciatyvos ir rasti dingusį brolį. Originalu, kaip Velykų rytą rastas kinder kiaušinis, tačiau galima neabejoti, kad mažų mažiausiai išvysime stiprų vieno aktoriaus šou.

Filme vaidina: Christian Bale, Casey Affleck, Zoe Saldana ir kt.

Pasaulinė premjera: 2013 m. gruodžio 6 d.

Premjera Lietuvoje: –

Filmo žanras: veiksmo

Aleksandras Rimdžius

Turbūt mano, kaip sinefiliškų polinkių turinčios ypatos,kino kelias šia prasme visiškai nesiskiria nuo kitų mano kartos atstovų: būdamas mažas per LNK kiekvieną šeštadienį žiūrėdavau „Holivudo žinias“, tą pačią dieną tarsi maldaknygę griebdavau „TV anteną“ ir beveik buvau pasiruošęs plėšt filmų anonsų puslapius ir godžiai grūst gerklėn – kaip mane žavėjo jų kuriama intriga. Pamenu nakvikiškas naktis belaukiant elito ir snobo kino laidų ar Oskarų apdovanojimų ceremonijų – iki internetinėje eroje tai buvo vos ne sakralaus laukimo ir atpildo vakarai.

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *