Pirmą kartą vienas prieš kitą stoja populiariausi superherojai Betmenas ir Supermenas

Šios dienos laukė visi didžiausi komiksų gerbėjai. Į kino teatrus kovo 25-ąją atkeliauja fantastinis veiksmo filmas Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra, kuriame susikaus du populiariausi visų laikų superherojai. Legendomis tapusių Žmogaus šikšnosparnio nuotykių kūrėjo Christopherio Nolano prodiusuotoje juostoje Briusą Veiną įkūnyja Benas Affleckas, o Supermeną – Henry Cavillas.

Naujuose superherojų nuotykiuose pamatysime visą būrį Holivudo žvaigždžių. Čia nusifilmavo  Matricos” aktorius Laurence’as Fishburne’as,  Marką Zuckerbergą Socialiniame tinkle” įkūnyjęs Jesse Eisenbergas, 5 Oskarams” nominuota Amy Adams ir kiti kino žiūrovams puikiai pažįstami veidai.

Prieš tai rodytuose filmuose Betmeną vaidinęs Christianas Bale’as prisipažino neapsidžiaugęs, kai sužinojo, jog legendinis juodasis kostiumas atiteko kitam aktoriui.  Kai išgirdau, jog vaidmuo atiteko kažkam kitam, mano kūnas tarytum suakmenėjo. Pusvalandį žiūrėjau į vieną tašką ir negalėjau pratarti nė žodžio. Tačiau man jau 40. Turėčiau susitaikyti su mintimi, jog esu per senas. O faktas, kad pavydžiu B. Affleckui… Kada nors tai praeis”, – svarsto Ch. Bale’as.

Batman V Superman: Dawn of Justice - Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot

Batman V Superman: Dawn of Justice – Benas Affleckas, Henry Cavillas, Gal Gadot

Kino kritikai jau dabar neabejoja: filmo Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra” kūrėjai superherojų vaidmenims aktorius pasirinko labai taikliai. Tiek B. Affleckas, tiek  Supermeną juostoje Žmogus iš plieno” jau vaidinęs H. Cavillas, populiariausius visų laikų komiksų herojus įkūnijo profesionaliai bei įtikinamai.

Naujausia fantastinė veiksmo juosta žiūrovų dėmesį prikaustys iki pat paskutinės minutės. Gotamo milijardierius Briusas Veinas įsitikinęs, jog būtina sutramdyti Supermeną, nes jo galios gali būti pražūtingos. Betmenas atvyksta į Metropolį ir meta iššūkį didvyriui iš Kriptono.

Kol juosta Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra” dar tik keliauja į Lietuvos kino teatrus, siūlome pamatyti kovo 25 dieną kino teatruose startuosiančios juostos anonsą:

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *