Need for speed. Ištroškę greičio / Need for Speed, 2014

Paskutinius naujų idėjų gabaliukus vis dažniau kompiuteriniuose žaidimuose besirankiojantis Holivudas vienos ilgiausių žaidimų sagų dvidešimtmečiui pažymėti į ekranus paleido lenktynių simuliatoriaus „Need for speed. Ištroškę greičio“ („Need for Speed“) ekranizaciją.

Tik spėjęs išeiti pro kalėjimo vartus gatvės lenktyninkas nusprendžia leistis į per visą šalį nusidriekiančias lenktynes, pakeliui kiek pakeršydamas jį „pakišusiam“ buvusiam verslo partneriui. Sužinojęs apie šį planą niekdarys visoms šalies atmatoms pasiūlo didžiulę premiją už buvusio kolegos galvą.

Filme vaidina:  Aaron Paul, Chillie Mo, Dominic Cooper ir kt.

Pasaulinė premjera: 2014 m. kovo 14 d.

Premjera Lietuvoje: – 2014 m. kovo 14 d.

Filmo žanras: veiksmo

Aleksandras Rimdžius

Turbūt mano, kaip sinefiliškų polinkių turinčios ypatos,kino kelias šia prasme visiškai nesiskiria nuo kitų mano kartos atstovų: būdamas mažas per LNK kiekvieną šeštadienį žiūrėdavau „Holivudo žinias“, tą pačią dieną tarsi maldaknygę griebdavau „TV anteną“ ir beveik buvau pasiruošęs plėšt filmų anonsų puslapius ir godžiai grūst gerklėn – kaip mane žavėjo jų kuriama intriga. Pamenu nakvikiškas naktis belaukiant elito ir snobo kino laidų ar Oskarų apdovanojimų ceremonijų – iki internetinėje eroje tai buvo vos ne sakralaus laukimo ir atpildo vakarai.

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *