Naujas Woody Allenas vaidmuo – Johno Turturro komedijoje „Fading Gigolo“

Fading Gigolo

Paskutinį kartą Woody Allenas kitų režisierių filmuose vaidino 2000-aisiais, Alfonso Arau komedijoje „Picking Up the Pieces“, tačiau pamažu Woody grįžta ir prie aktoriaus karjeros. Praėjusiais metais jis vaidino savo režisuotame filme „Į Romą su meile“ („To Roma with love“), o šiais metais pasirodys italų režisieriaus ir aktoriaus Johno Turturro filme „Fading Gigolo“.

Filmas „Fading Gigolo“ pasakos istoriją apie du pagyvenusius vyrus, kurie, norėdami užsidirbti pinigų, nusprendžia tapti žigolo. Tiksliau, vienas žigolo, o kitas – jo vadybininkas. Tačiau naujam užsiėmimui ima grėsti pavojus pasklidus gandui jų gyvenamoje žydų bendruomenėje. Kartu su Woody (žigolo vadybininkas) filme vaidins režisierius Johnas Turturro (žigolo), Sofía Vergara, Sharon Stone, Vanessa Paradis ir kt.

J. Turturro, paklaustas ar prieš filmuodamasis nagrinėjo žigolo gyvenimo būdą, atsakė: „Taip, dariau daugybę tyrimų, tačiau negaliu apie tai kalbėti viešai“.

„Fading Gigolo“ pasaulio kino teatrus pasieks šių metų rudenį. O vasarą pasirodys ir naujas Woody režisūrinis filmas „Blue Jasmine“ su Alec Baldwin ir Cate Blanchett priešakyje.

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *