Madonna ir jos režisuota laisvės revoliucija

Madonnos aistra kinui seniai visiems žinoma. Žymioji atlikėja savo karjeroje jau turi įrašiusi ir filmų režisierės titulą. O prieš keletą dienų visuomenės teismui ji paleido trumpą filmą „Secret Project Revolution“, kurį režisavo kartu su žinomu mados fotografu Stevenu Kleinu. „Secret Project Revolution“ bus platinamas per naują duomenų dalijimosi programos „BitTorrent“ formatą „BitTorrent Bundle“.

„Secret Project Revolution“ – tai pasaulinės interneto iniciatyvos „Art For Freedom“ dalis. Projektas kviečia visus pasaulio menininkus siųsti savo video darbus, muziką, fotografiją ir poeziją, kurioje atsispindi žmonijos kova už laisvę ir revoliucijos troškimas. Pagrindinė šių darbų žinia turi būti „Ką tau reiškia laisvė?“. Kūrinius reikia patalpinti „ArtForFreedom.com“ esančioje anketoje.

„Art For Freedom“ iniciatyva buvo sugalvota pačios Madonnos, ją kuruoja tarptautinis kultūros žurnalas VICE, o platina – „BitTorrent“.

Aš noriu pradėti revoliuciją. Tačiau ji nebus rodoma per televiziją, jos nebus internete, tavo iPhone, jos negalėsite parsisiųsti. Tai bus galvojimo apie save revoliucija, savo nuomonės turėjimo revoliucija. Revoliucija, kurios metu jums nerūpės, ką žmonės galvoja.

M-SK_SP_09-20-13_00617 minučių trukmės „Secret Project Revolution“ – tai pirmas oficialus kvietimas dalyvauti „Art For Freedom“ revoliucijoje. „Šiuo trumpu filmu siekiu įkvėpti žmones pakeisti pasaulį savo menine išraiška“, – teigia Madonna.

„Secret Project Revolution“ mus veikia keliais lygiais. Jis įvertina mūsų privatų kalėjimą. Jis klausia, kaip mes elgiamės su kitais žmonėmis“, – priduria mados fotografas Stevenas Kleinas, kuris su Madonna bendradarbiauja jau seniai.

„Secret Project Revolution“ prasideda prancūzų režisieriaus Jeano-Luco Godardo citata „Viskas, ko reikia norint sukurti filmą – tai mergina ir ginklas“. Filme pagrindinį vaidmenį atlieka, žinoma, Madonna, kuri iš kalėjimo prižiūrėtojos įsikūnija į kankinama kalinę, iš žudikės į visus atgaivinančią menininkę. Filme gausu šokio scenų, gražių kostiumų, smurto, filosofinių pamąstymų ir tobulos nesenstančios Madonnos. Nieko šokiruojančio ir nematyto senesniuose atlikėjos įvaizdžiuose.

 

„Secret Project Revolution“ galite nemokamai atsiųsti „BitTorrent Bundle“.  Gerbėjai, parsisiuntę „Secret Project Revolution“, taip pat gaus HD kokybės filmo anonsus. Prisiregistravę vartotojai turės galimybę ne tik pamatyti šį filmą, bet ir specialų interviu su Madonna. Taip pat – jos ranka rašytą žinutę.

„BitTorrent Bundle“ – tai naujas duomenų dalijimosi formatas, sukurtas norint menininkams ir leidėjams duoti visiškai naują platinimo įrankį, kuris yra beribis, universalus ir labai kokybiškas. „BitTorrent Bundle“ galima talpinti bet kokio tipo ir dydžio failą. Esminis jo skirtumas nuo įprastinio „torrent“ formato – siuntėjas gauna ne visą kūrinį, o tik dalį jo. Pvz., grupė „Kaskade“ „BitTorrent Bundle“ siūlo parsisiųsti vieną jų dainą. Už tai jūs turėsite įvesti savo el.pašto adresą, kuriuo jūs gausite arba nuolaidų grupės albumams, o galbūt tapsite nuolatiniu „Kaskade“ gerbėju.

Tad sveikintina, jog tokio mąsto žvaigždė kaip Madonna investuoja savo lėšas ir laiką į žmonijos meninę saviraišką, kuri galbūt ir gali išgelbėti pasaulį. Ir nors „Secret Project Revolution“ siunčiama laisvės žinutė tokia pat abstrakti, kaip ir tebūnie pasaulyje taika, galbūt ji paskatins ne vieną menininką individualiai saviraiškai.

GIF nuotraukos – Madonnarama.com

 

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *