Liko kelios dienos balsuoti „KINFO apdovanojimuose 2015“

Jau antrus metus iš eilės organizuojamų internetinių lietuviško kino apdovanojimų „KINFO apdovanojimai 2015“ antras balsavimo etapas eina link pabaigos. Liko vos kelios dienos, kai galite balsuoti už savo favoritus.

Iki sausio 31 d. vakaro dar galite rinkti savo mėgstamiausią metų vaidybinį, dokumentinį, trumpametražį, animacinį filmą. Taip pat vertėtų nepamiršti kino festivalių ir metų renginių, kurie kiekvieną kartą sukuria mažytę šventę ir leidžia išvysti geriausius ir įdomiausius filmus. Todėl paskubėkite ir išreikškite savo nuomonę. Balsuoti galite „KINFO apdovanojimai 2015“ svetainėje.

Kol kas antrajame etape balsavo apie 31 000 kino mylėtojų. Šiame etape dėl žmonių simpatijų, kaip ir pirmajame, smarkiausiai tarpusavyje kovoja Metų trumpametražio dokumentinio filmo kategorijos nominantai. Juos vieną nuo kitų skiria vos keletas balsų. Daugiausiai lankytojų dėmesio sulaukia Metų kino festivalio ir Metų animacijos kategorijos. Galime pasidžiaugti dėl pastarosios, kadangi šiais metais sulaukėme net dviejų pilnametražių animacinių filmų. Taip pat dėl metų vaidybinio filmo vardo varžosi trys daug dėmesio sulaukusios juostos: Emilio Vėlyvio filmas „Reidrected/Už Lietuvą!“, Igno Jonyno filmas „Lošėjas“ bei Donato Ulvydo komedija „Šventa karvė“.

Šių metų „KINFO apdovanojimų 2015“ nugalėtojų apdovanojimų ceremonija vyks vasario 4 d. 19 val. „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre. Renginį ves aktoriai Laurynas Onuškevičius ir Simonas Storpirštis. Ceremonijos metu gros grupė „Condor Avenue“. O iš karto po apdovanojimų galėsite pamatyti nuotaikingą režisierių Ričardo Marcinkaus ir Simono Aškelavičiaus komediją „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“. Į šį renginį galite nusipirkti bilietų „Forum Cinemas“ svetainėje ir kino teatrų kasose. Tad paskubėkite juos įsigyti, kad netektų vėliau stovėti už durų!

„KINFO apdovanojimai 2015“. „Oskarai“ Lietuvoje. Kaip reaguotum tu?

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *