Trečioji Larso von Triero „Nimfomanė“ užuomina. Kaip iškepti omletą?

Larsas von Trieras toliau žadina savo būsimo filmo „Nimfomanė“ („Nymphomaniac“) žiūrovų apetitą ir po gabalėlį dalija erotiškas detales.

Filmas „Nimfomanė“ susideda iš 8 skyrių. Pirmojo ir antrojo skyriaus – „The Compleat Angler“ ir „Jerôme“ – užuominas mes jau matėme, o trečioji vadinasi „Mrs. H.“. Pagrindiniai herojai – aktorės Uma Thurman ir nimfomaniškoji Stacy Martin.

Umos vaidinama ponia H.  šioje užuominoje savo vaikams parodo mėgstamiausią jų tėvelio vietą – kekšių lovą (angl. a whoring bed). Iš  trumpo klipo galime daryti išvadas, jog jaunoji Joe permiegojo su ponios H. vyru. Ir ne vieną kartą.

Štai kaip 3 filmo skyrių apibūdina L.von Trieras:

Išlaikyti didelį meilužių kiekį ne visada taip paprasta ir Joe greitai susiduria su nemaloniomis buvimo nimfomane pasekmėmis.

Juk negali iškepti omleto nesudaužęs keleto kiaušinių.

Filmas „Nimfomanė“  pasakoja istoriją apie 50-etę Joe (kurią vaidina režisieriaus mūza Charlotte Gainsbourg), kurią žiauriai sumuštą randa pagyvenęs vyras (švedų aktorius Stellanas Skarsgardas). Moteris jam papasakoja savo gyvenimo seksualinę patirtį, kuri prasidėjo jai esant 15 metų ir nuo to laiko buvo ypač aštri.  Aktorė ir buvęs modelis Stacy Martin filme vaidina jaunąją Joe.

Nimfomanė“ kino teatruose Danijoje pasirodys per pačias Kalėdas.

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *