Kūrybos studija „Wide Wings“ pristatė istoriją, kuri keičia pasaulį

Kūrybos studija „Wide Wings“ pristatė istorijų ciklą „O kas, jei ne mes?“. Pirmasis šio ciklo debiutas – apie Tauragės „Maltos ordino“ vadovą Saulių Oželį, ne tik kasdien vežantį vienišiems senoliams sriubos, bet ir išpildantį jų norą pasivažinėti motociklu.

Pasak kūrybos studijos „Wide Wings“ („Kinomaisto“ darytą interviu apie jų kurtą filmą apie Tauragę rasite čia) vadovo Gedimino Tamulyno, tiek šios istorijos, tiek jų ciklo „O kas, jei ne mes?“ tikslas – parodyti lietuvius, tyliais, tačiau prasmingais darbais kasdien keičiančius pasaulį, jais pasididžiuoti.

„Apie tai turime kalbėti ir įvertinti mūsų tylius herojus. Jiems tai paskatinimas, o mums priminimas, kad galime padaryti kažką gero, pavyzdžiui, aplankyti vienišus senolius.“– tikina G. Tamulynas.

Per mažiau nei dvi paras pirmoji ciklo istorija sulaukė itin gausaus susidomėjimo socialiniame tinkle „Facebook“ –  97 000 peržiūrų ir daugiau nei 1100 pasidalijimų bei 2 500 paspaudimų „patinka“. Artimiausiu metu kūrybos studija ketina pristatyti ir antrąją šio ciklo premjerą.

Istoriją apie Saulių Oželį galite išvysti čia ir čia:

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *