Kuomet pavasaris sutinka žiemą – poetiška „Premier Automne“ animacija

Kas atsitinka, kai vasara sutinka žiemą? Ar gali jie būti draugais? Šią problema sprendžia Abelis, kuris gyvena amžinoje žiemoje, ir Apolline – vasaros herojė. Jų netikėtas susipažinimas buvo sunkesnis, nei jiems pasirodė iš pradžių. Tačiau pamažu vaikai išmoko apsaugoti vienas kitą suvokdami, kad nuo savo prigimties nepabėgs. O skirtingos gamtos jėgos neturi nieko naikinti ar kovoti. Tiesiog tokia yra gamta.

Šią poetišką istoriją pasakoja prancūzų režisierių Carols De Carvalho ir Aude Danset trumpas animacinis filmas „Premier Automne“. 8 minutės puikios animacijos, susietos su dramatišku garso takeliu ir simboliniais įvaizdžiais. „Premier Automne“ – puikus pavyzdys, kaip realistišką pagrindinių herojų ir jų augintinių modeliavimą galima susieti su grafišku aplinkos kontekstu, kuris puikiai atsiskleidžia ant juodo filmo pagrindo.

Carols De Carvalho ir Aude Danset priklauso animacijos studijai „Je Regarde“, po kurios sparnu buvo sukurta ir daugiau įstabių animacinių filmų, juos rasite čia.

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *