Kaip vadinsis naujausias Woddie filmas?

Woody Alleno naujausias filmas „Midnight in Paris“ susilaukė išties didžiulio pasisekimo. Šį faktą įrodo  skaičiai: „vos“ už 17 milijonų JAV dolerių pastatytas filmas  Woodie ir jo kompanijai „Sony Pictures Classics“ uždirbo apie 150 mln. JAV dolerių ir tapo vienu sėkmingiausiai parduotų Alleno filmų. Palyginimui, prieš tai buvęs pelningiausias Woodie filmas „Hana ir seserys“ (Hannah and Her Sisters) 1986-aisias surinko 40 mln. JAV dolerių (neskaičiuojame to meto infliacijos).

Kame slypi sėkmės paslaptis? „Sony Pictures Classics“ teigia, kad toks pasisekimas yra dėl… Paryžiaus vardo pavadinime, tad jie logiškai sumąstė, kad naujausiame Woodie filmo pavadinime irgi reikia panaudoti kokį tai stebuklingą sostinės burtažodį. Ir nežinome, ar vyko koks miestų aukcionas, ar miestų merai varžėsi dėl Woodie dėmesio, tačiau slapta pasvajojome, kad tas miestas būtų Vilnius. Deja…

Woodie naujausias filmas po ilgų pavadinimo pokyčių (nuo „The Bop Decameron“ iki „Nero Fiddled“ ) vadinsis „Į Romą su meile“ (To Rome With Love).  Pasak „Sony“, toks pavadinimas pasirinktas dėl to, kad būtent Romoje praėjusią vasarą buvo susuktas šis filmas. Jame pagrindinį vaidmenį vaidins pats Woodie (kiek pamename, paskutinį kartą pagrindinį vaidmenį jis atliko visai seniai – 2006 metais „Sensacijoje“ (Scoop),  šalia jo stovės Alecas Baldwinas, Roberto Benigni, Penélope Cruz, Judy Davis, Jesse Eisenberg, Greta Gerwig ir jaunoji Ellen Page.

Filmo veiksmas sudarytas iš keturių nesusijusių istorijų. Pirmoji pasakos apie sutuoktinių porą (W. Allenas ir Judy Davis), kuri atvyksta į Romą susipažinti su savo būsimu žentu (kažkaip labai primena filmo „Midnight in Paris“  scenarijų).  Antroje istorijoje R. Benigni  vadina herojų, kuris kažkodėl palaikomas didele kino žvaigžde. Trečioji linija pasakos apie amerikietį (A. Baldwinas), kuris atvyksta į Romą. Ir ketviroji istorija pasakos apie jaunavedžių porą (Allesandro Tiberi ir Allesandra Mastroni), kuri atvyksta į Italijos sostinę aplankyti seniai matytų giminių.

„Į Romą su meile“ pasaulio kino teatruose pasirodys  birželio 22 dieną.

Parengta remiantis Cinemablend.com

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *