„Kinas po žvaigždėmis“ užsidaro su naujausia W.Alleno juosta „Į Romą su meile“

Vieno iš žymiausių ir produktyviausių režisierių pasaulyje (nuo 1969 m. Woody Allenas kas metai parašo, nufilmuoja ir išleidžia į kino ekranus po naują filmą) naujausia  juosta „Į Romą su meile“ („To Rome with Love“) šį ketvirtadienį „Kine po žvaigždėmis“. 

Tai keturių meilės istorijų popuri, nufilmuota Romoje bei Vatikane. Juostoje, po penkerių metų pertraukos, vėl vaidina pats W.Allenas. Joje taip pat  pamatysime Roberto Benignį, Penelope Cruz ir daugybę  kitų naujų, perspektyvių ir jau ne kartą režisieriaus juostose vaidinusių aktorių. Eismą Romos gatvėse reguliuojantis ir viską, kas vyksta aplink komentuojantis policininkas, tampa pagrindiniu jausmingos ir šmaikščios juostos vedliu. Skambant nuotaikingai džiazo melodijai  pradedama pasakoti pirmoji iš keturių istorijų. Ji  – apie pasaulinio garso architektą Džoną, kuris nostalgijos vedamas grįžta į savo jaunystės laikų miestą Romą. Ten susipažįsta su jaunu architektu Džonu ir jo mylimąja Sale. Susidraugavusios trijulės santykiai komplikuojasi, kai trumpų atostogų į Romą atvyksta geriausia Salės draugė ir aktorė Monika. Jos žavesys veda iš proto kiekvieną vyrą.

Antra istorija – apie į sužadėtuvių šventę susirinkusius jaunuosius ir jų tėvus. Jaunosios tėtis sužino, kad jaunojo tėtis turi operos dainininko talentą ir skuba organizuoti jo gastroles Amerikoje. Situacija tampa anekdotiška supratus, kad italui puikiai dainuoti sekasi tik duše. Trečia novelė pasakoja apie visai neseniai susituokusią porą ir nesusipratimus, į kuriuos ji patenka po to, kai Romoje leidžia laisvalaikį atskirai. Milė atsitiktinai sutinka ir neatsispiria pagundai artimiau pabendrauti su mėgstamiausia kino žvaigžde, o Antonijaus namus aplanko adresą supainiojusi elitinė prostitutė Ana. Kai per anksti užsukę giminaičiai aptinka juodu kompromituojančioje situacijoje, Antonijui tenka gelbėtis ir pristatyti laisvo elgesio merginą kaip savo žmoną.

Ketvirtoje istorijoje pasakojama apie niekuo neišsiskiriantį italą Leopoldo, sugebėjusį išgarsėti per vieną naktį. Jį pradeda persekioti paparacai, autografų medžiotojai tyko jo prie namų, geltonosios spaudos žurnalistai aiškinasi jo pusryčių valgiaraštį, o seksualiausios merginos siūlosi permiegoti. Vyruko galva tiesiog plyšta nuo milžiniško dėmesio. Ar jis sugebės suvaldyti netikėtai užklupusią šlovę?

1 komentaras

  1. silver price

    2012/09/01 at 16:41

    Prisipažinsiu – dorai nepamenu, apie ką gidė pasakojo, tik pamenu Koliziejus griuvėsius, ledus ir vieną įkyrų italą, kuris už vieną lietuvaitės (t.y. mano) pabučiavimą siūlė pinigą su Popiežiaus atvaizdu. Labai išdidžiai pareiškiau, kad „lietuvaitės ne tokios” ir atgręžusi jam nugarą, išdidžiai nupėdinau savo būrelio link, svaigdama, kaip apgyniau Lietuvos garbę.

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *