Jennifer Lawrence ir Bradley Cooperis vėl vaidins kartu

Filmo Optimisto istorija  („Silver Linings Playbook“, 2012) režisierius Davidas O Russellas šių metų Kalėdoms ruošiasi pristatyti naują kūrinį, kuris kol kas dar neturi pavadinimo, tačiau neoficialiai vadinasi „American bullshit USA“.

Tačiau ne naujas filmas mus labiausiai domina, o faktas, jog jame vėl kartu vaidins „Optimisto istorija“ aktoriai Jennifer Lawrence ir Bradley Cooperis.

„American bullshit USA“ pasakos istoriją apie XX a. aštuntojo dešimtmečio pabaigoje FTB vykdytą operaciją „Abscam“ . Operacijos metu FTB pareigūnai buvo įkūrę fiktyvią įmonę, kurios vardu politikų prašydavo padėti plauti pinigus, duodavo jiems kyšius ir kt. Vėliau šie duomenys buvo paviešinti iš iš pareigų buvo pašintas ne vienas aukštas JAV politikas.

Be Jennifer Lawrence ir Bradley Cooperio filme vaidins tokie aktoriai kaip kad Amy Adams, Jeremy Renner and Christian Bale ir kt.

Filmas pasirodys gruodžio 13 dieną keletoje JAV kino teatrų ir to priežastis – noras spėti įšokti į 2014 metų Oskarų traukinį.

Primename, jog filmas „Optimisto istorija“ aktorei J.Lawrence laimėjo Oskarą už geriausią pagrindinį vaidmenį, jos kolega aktorius B. Cooperis buvo nominuotas už geriausią vaidmenį, o Robertas de Niro ir Jacki Weaver buvo vieni iš pretendentų gauti apdovanojimą už geriausią antraplanį vaidmenį. Filmo režisierius Davidas O Russellas pretendavo gauti Oskarą už geriausio režisieriaus rolę, o pats filmas – geriausio metų darbo Oskarą.

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *