Šalutinis poveikis / Side effects, 2013

Side effects

„Šalutinis poveikis“ („Side Effects“) – režisieriaus Steveno Soderbergho psichologinis trileris, sukurtas pagal Scotto Z. Burnso scenarijų. S. Soderberghas ir S.Burnsas kartu bendradarbiauja jau ne viename filme, tad jei jums patiko „Užkratas“ („Contagion“, 2011), „Informatorius“ („The Informant!“, 2009) , „Šalutinis poveikis“ irgi nepaliks nuviltų.

„Šalutinis poveikis“ – tai istorija apie Emily, kuri po 4 metų pagaliau sulaukia iš kalėjimo grįžusio vyro. Tačiau jo sugrįžimas Emily nesuteikia daug laimės ir ji bando nusižudyti. Ligoninės psichiatras sutinka ją paleisti namo su sąlyga, jog Emily nuolat pas jį lankysis. Moteriai išrašomi eksperimentiniai antidepresantai, kurie turi tik vieną šalutinį poveikį – vaikščiojimą per miegus. Ir per šiuos naktinius pasivaikščiojamus prasideda tikrasis filmo trileris.

Muziką filmui sukūrė kompozitorius Thomas Newmanas. Čia galite rasti vieną iš „Šalutiniame poveikyje“ esančių kompozicijų.

Įdomūs faktai apie filmą „Šalutinis poveikis“:

  • Pradinis filmo pavadinimas buvo „Karti piliulė“ („The Bitter Pill“).
  • Pagrindiniam Emily vaidmeniui rinktasi iš aktorių: Emily Blunt, Olivia Wilde Imogen Poots, Alice Eve, Amanda Seyfried, Michelle Williams, Blake Lively ir netgi Lindsay Lohan.
  • Kalbama, jog „Šalutinis poveikis“ gali būti būti paskutinis režisieriaus Steveno Soderbergho sukurtas filmas.

Filme vaidina: Jude‘as Law, Rooney Mara, Catherine Zeta-Jones, Channingas Tatum ir kt.

Pasaulinė premjera –  2013 m vasario 7 d.

Premjera Lietuvoje – 2013 m. kovo 1 d.

Žanras – drama, kriminalinis

 

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *