Anoniminis tėtis / Delivery Man, 2013

Susidaro įspūdis, kad komedijinių filmų srityje besispecializuojantis režisierius ir scenaristas Kenas Scottas savo naujausiu filmu, kuriame vaidina – o siurprize – Vince’as Vaughnas, eina lengviausiu komiko keliu, vardan šiokio tokio vardo paakinto garantuoto pelno aukodamas bet kokius kūrybinius ieškojimus ir originalumą. Juk kam nepatinka žiūrėti, kaip su būriu vaikų vargsta vyriškis? Filmo idėjos originalumą galima prilyginti lietuviškųjų vestuvių metu skambančių tostų įvairovei. O aš mačiau net tris veselias, todėl žinau, ką sakau.

Gerai: vis dar savęs neatrandantis (tikėtina, kad filmo eigoje tai pasikeis) kadaise buvęs uolus spermos banko donoras staiga sužino, kad yra net 533 dabar jau dvidešimtmečių „benkartų“ tėvelis. Pasirodo, apie ketvirtį šių nedėkingųjų „kepa“ teismui ieškinį prieš savo tėtušį taip grasindami atskleisti jo tapatybę. Vyrukas turi skubiai mąstyti, kaip išsukti savo kailį. Ar tik aš užuodžiu svylančią atsakomybės ir kitokių moralų košę?

Filme vaidina: Vince Vaughn, Chris Pratt, Cobie Smulders ir kt.

Pasaulinė premjera: 2013 m. lapkričio 21 d.

Premjera Lietuvoje: – 2013 m. groudžio 6 d.

Filmo žanras: komedija

Aleksandras Rimdžius

Turbūt mano, kaip sinefiliškų polinkių turinčios ypatos,kino kelias šia prasme visiškai nesiskiria nuo kitų mano kartos atstovų: būdamas mažas per LNK kiekvieną šeštadienį žiūrėdavau „Holivudo žinias“, tą pačią dieną tarsi maldaknygę griebdavau „TV anteną“ ir beveik buvau pasiruošęs plėšt filmų anonsų puslapius ir godžiai grūst gerklėn – kaip mane žavėjo jų kuriama intriga. Pamenu nakvikiškas naktis belaukiant elito ir snobo kino laidų ar Oskarų apdovanojimų ceremonijų – iki internetinėje eroje tai buvo vos ne sakralaus laukimo ir atpildo vakarai.

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *