5 kino savaitės įdomybės. „Blade Runner“ tęsinys ir Tarantino geriausi filmai

blade-runner_55553

Antroji spalio savaitė kino pasaulyje toliau sukosi apie filmą „Gravity“, tačiau be kosmoso tikrai buvo ir kitų įdomybių. Ypač filmų tęsinių ir perdirbinių gerbėjams. Neilgai trukus sulauksime  dar vieno garsiojo komikso „Fantastic Four“ perdirbinio, o Ridley Scottas pusę lūpų kalba apie legendinio „Blade Runner“ tęsinį. Q.Tarantino pristato savo geriausių 2013 metų filmų topą, kuris, atrodo, paskelbtas truputį per anksti. Jūsų dėmesiui – 5 šios savaitės pasaulio kino įdomybės:

1. Režisierius Quentinas Tarantino puslapyje Tarantino.info paskelbė savo mėgstamiausius 2013 metų filmus. Sąraše kažkokių netikėtumų nėra, nors visų taip išgarbintas filmas „Gravitysėdi  antroje geriausių dalyje. Kam įdomu, čia rasite 2010-ųjų  Tarantino mėgstamiausius filmus, o čia – 2011 metų.

1. „Afternoon Delight“ (režisierius Jill Soloway)
2. „Before Midnight“ (režisierius Richard Linklater)
3. „Blue Jasmine“ (režisierius Woody Allen)
4. „The Conjuring“ (režisierius James Wan)
5. „Drinking Buddies“ (režisierius Joe Swanberg)
6. „Frances Ha“ (režisierius Noah Baumbach)
7. „Gravity“ (režisierius Alfonso Cuarón)
8. „Kick Ass 2“ (režisierius Jeff Wadlow)
9. „The Lone Ranger (režisierius Gore“ Verbinski)
10. „This Is The End“ (režisierius Seth Rogen, Evan Goldberg)

Papildymas. Šį penktadienį Q. Tarantino apsilankė Pietų Korėjoje ir netikėtai atsidūrė režisierių Aharono Keshaleso ir Navoto Papushado  trilerio „Big Bad Wolves“ peržiūroje. Kaip skelbia Twitchfilm.com, po seanso Tarantino pagriebė mikrofoną ir pareiškė, jog „Big Bad Wolves“ – geriausias metų filmas. Tad, atrodo, tikrai per anksti, Tarantino, skelbti savo geriausius metų filmus spalio mėnesį.

2. Kino kompanija „20th Century Fox“ nusprendė į kino ekranus paleisti naują „Marvel Comics“ leidžiamo komikso „Fantastiškas ketvertas“ („Fantastic Four“) versiją. Nors nuo paskutiniojo „Fantastiško ketverto“ pastatymo praėjo ne tiek jau ir daug laiko – 2005 pasirodė filmas „Fantastic Four“ ir 2007 jo tęsinys – „Fox“ nusprendė nesnausti ir perkurti šį visiems žinomą komiksą iš naujo. Juolab, kad žiūrovai perdirbinius ir tęsinius mėgsta. „Fantastiško ketverto“ naujos versijos režisierius – Joshas Trankas, kurio debiutinis fantastinis filmas „Chronicle“ pasirodė 2012 metais.

Kol kas „Fantastiško ketverto“ perdirbinio pagrindiniai aktoriai dar nėra patvirtinti. Kalbama, jog į Reedo Richardso vaidmenį pretenduoja aktoriai Kitas Haringtonas, Jackas O’Connellas ir Milesas Telleris, o aktorės Saoirse Ronan, Kate Mara ir Margot Robbie testuojamos Sue Storm charakteriui. „Fantastiškas ketvertas“planuojamas išleisti 2015-ųjų pavasarį.

FantasticFour 5 kino savaitės įdomybės. „Blade Runner“ tęsinys ir Tarantino geriausi filmai

3. Režisierius Ridley Scottas pasidavė filmo tęsinių manijai dar 2012 sukūręs filmo Svetimas ( „Alien“, 1979) tęsinį (beveik) Prometėjas (Prometheus). Atrodo, panašus likimas laukia ir jo kultinio 1982-ųjų fantastinio filmo „Blade Runner“. Tęsinio scenarijų apsiėmė rašyti „Blade Runner“ scenaristas Hamptonas Fancheris. Ir nors visos kalbos apie tęsinį dar nėra visiškai oficialios, kaip teigia IGN, Ridley Scottas jau buvo susitikęs su pagrindiniu „Blade Runner“ aktoriumi Harrison Fordu. „Taip, mes buvome susitikę ir apie tai kalbėjome. Aš tikrai vertinu Ridley kaip žmogų ir kaip režisierių bei būčiau labai laimingas galėdamas vaidinti  „Blade Runner“ tęsinyje“, – IGN teigė H.Fordas.

Kino teatruose jau labai greitai pasirodys naujausias Ridley Scotto filmas „Patarėjas“ („The Counsoler“), o kitais metais režisierius planuoja pabaigti istorinę dramą „Exodus“.

4.  Dar prieš gerus dvejus metus „Walt Disney Company“ paskelbė, jog bus kuriamas pramogų parkas, kurio pagrindinė tema – Jameso Camerono filmas  „Įsikūnijimas“ („Avatar“). Parkas įsikurs Floridoje, „Animal Kingdom Theme Park“ esančioje teritorijoje. Prieš keletą dienų „Walt Disney“ teminių pramogų parkų ir kurortų vadovas Tomas Staggsas išplatino pirmąsias vizualines parko koncepcijas.

hr Avatar Land 3 1024x419 5 kino savaitės įdomybės. „Blade Runner“ tęsinys ir Tarantino geriausi filmai

Nuotr. Disneyparks.disney.go.com/blog/

Avatar Land 5 5 kino savaitės įdomybės. „Blade Runner“ tęsinys ir Tarantino geriausi filmai

Nuotr. Disneyparks.disney.go.com/blog/

Avatar Land 1 5 kino savaitės įdomybės. „Blade Runner“ tęsinys ir Tarantino geriausi filmai Avatar Land 2 5 kino savaitės įdomybės. „Blade Runner“ tęsinys ir Tarantino geriausi filmai Avatar Land 4 5 kino savaitės įdomybės. „Blade Runner“ tęsinys ir Tarantino geriausi filmai

5. Pabaigai – vampyriškos linksmybės 3D. Tiksliau, trimatis Drakula. Kaip jau supratote iš jo anonso, kalba eina apie vampyriškų filmų parodiją. Nors režisieriaus Dario Argento „Dracula 3D“ pasirodė dar praėjusiais metais, tik šį vėlyvą rudenį jis bus paleistas į didžiųjų šalių kino teatrus. Kas mėgsta filmų parodijas, labai greitai Lietuvos kino teatruose pasirodys ir „Išbadėjusių žaidynės“, kurios, kaip numanote iš pavadinimo, yra filmų serijos „Bado žaidynės“ parodija.

 

Iki susitikimo kito sekmadienio kino pasaulio įdomybėse!

 

Komentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Susiję straipsniaiclose