11-etis Larsas von Trieras ir jo kurtas animacinis filmukas

Danų režisierius Larsas von Trieras jau nuo pat jo jaunų dienų pasireiškė kaip kino kūrėjas. Prieš keletą dienų internete buvo iš naujo prisimintas jo  animacinis filmukus, kurį režisierius sukūrė būdamas vos 11 metų.

 2 minučių kadrinės animacijos darbas pavadinimu Turen til Squashland: En Super Pølse Film“  (angl. The Trip to Squash Land: A Super Sausage Film) buvo sukurtas naudojant Super-8 kamerą.

Turen til Squashland: En Super Pølse Films“  kažkuo labai primena dabartinį Trierą. Galbūt tai jo hipnotizuojanti muzika, galbūt siužetas apie  triušius ir super herojų dešrelę, kuris skraido ant juodo banginio.  

Iš filmuko turinio galime nuspėti, jog Larsas neturėjo įprastos vaikystės, nes jo vaizduotės tvariniai kiek neįprasti tokio amžiaus vaikams. Režisieriaus tėvai buvo nudistai, tad mažasis Larsas  praleido ne vieną vasarą nudistų stovyklose. Larso mama, užkietėjusi komunistė, mirties patale jam išsidavė, jog jo tėvas išties yra jos buvęs bosas, su kuriuo ji buvo užmezgusi romaną. 

Beje, filmuko pabaigoje ne vienas turbūt pamatėte užrašą  Slut“ . Ne, jis nereiškia to, ką reiškia anglų kalboje. Daniškai Slut verčiamas kaip – „Pabaiga.

Komentuokite

Your email address will not be published. Required fields are marked *